Riacho wijnen

Taxuslaan 36
6951 NW  DIEREN
info@riacho.nl
www.riacho.nl

facebooklogo twitterlogo

KvK 58669205
BTW nummer: NL853132343B01
IBAN: NL43ABNA0578496631

 x
0 products

Luigi Bosca, Gala 2, Cabernet Sauvignon/Cabernet Franc/Merlot

Deze Argentijnse wijn bestaat uit een klassieke Bordeauxblend van cabernet sauvignon, cabernet franc en merlot. Zwarte bessen, een vleug kruizemunt entonen van zoete specerijen komen in zowel de geur als de smaak voor. Deze stevige, complexe wijn heeft body en 'bite' met een zachte, lange afdronk. Voor aan tafel.

€ 19,70
Beschrijving

De jonge Spanjaard Leoncio Arizú plantte aan het begin van de twintigste eeuw zijn eerste wijnstokken in Argentinië, in Mendoza. Daar, in Lujan de Cuyo, verbouwt de familie Arizú nog steeds druiven en worden er allerlei soorten wijn gemaakt. Gala vormt het topsegment van de wijnen die onder de naam Luigi Bosca wereldwijd worden verkocht. Gala 2 is een bordeauxblend van cabernet sauvignon, cabernet franc en merlot. De druiven komen van de beste hellingen. De wijn rijpt 14 maanden op kleine vaten van Frans eikenhout. De donkerpaarse wijn heeft aroma's van zwarte bessen, een vleug kruizemunt en tonen van zoete specerijen. Deze Gala 2 heeft 'bite' met een zachte afdronk. Een complexe wijn om bij (groot) vlees te schenken.

Druiven
  • Cabernet Franc
  • Cabernet Sauvignon
  • Merlot
Land van herkomst
  • Argentinië
Streek
  • Luján de cujo, mendoza
Smaak
  • Vol en Krachtig
Afsluiting
  • Kurk
Wijn-Spijscombinatie
Geroosterde, malse entrecotes en steaks, rosbief en ossenhaas in een krachtige wijnsaus, reebiefstuk met portsaus, lichte hazenpeper
Serveertemperatuur
16 - 18 graden

Beoordelingen

Er zijn geen nog geen recensies voor dit artikel.

Contact

Riacho wijnen

Taxuslaan 36
6951 NW  DIEREN
info@riacho.nl
www.riacho.nl

facebooklogotwitterlogo

KvK 58669205
BTW nummer: NL853132343B01
IBAN: NL43ABNA0578496631

Recent toegevoegd